Idek skelbima SMS zinute! Kaina tik 1.00 GBP / 3LT! Bus matomas ir www.skelbimas.co.uk! Nesiuskite ilgesniu nei 1 SMS zinuciu (150 raidziu)


19/09/2006
Read Dar neseniai Londone buvo trys taksi rūšys: juodas kebas, taksi pagal iškvietimą ir nelegalūs vežėjai, dirbantys daugiausia naktimis. O nuo praėjusių metų mieste atsirado dar ir „Rožinės ledi“ ant ratų..

Įžymųjį Londono juodąjį kebą galima sustabdyti gatvėje, tiesiog ištiesus ranką. Žmonės kalba, kad galimybės žymiai padidėja, jei tarp viduriniojo ir rodomojo pirštų įkišate kupiūrą.

„Juodieji“ taksistai – miklūs vyrukai: dėl keleivio jie akimirksniu gali pasukti į kairę iš dešinės juostos, apsisukti neleistinoje vietoje ir sustoti ten, kur kategoriškai draudžiama.

Juodieji kebai – britų sostinės įžymybė, todėl į jų „triukus“ policija žiūri pro pirštus.

Jei taksi laisvas, ant stogo suksis oranžinės spalvos užrašas „Taxi“. Užimtas taksi yra tamsus.

Į juoduosius kebus galima įsėsti aikštelėse prie metro, stočių, prekybos centrų stotelių.

„Savi“ kebai aptarnauja didelius viešbučius ir restoranus. Pakanka tik kreiptis į padavėją ar viešbučio tarnautoją ir netrukus iškilnus portjė su cilindru ištars: „Kebas laukia jūsų, sere“.

Norint iškviesti taksi telefonu į namus arba į kitą vietą, teks pasinaudoti specialių firmų paslaugomis.

Tokie taksi pigesni už juoduosius kebus ir kur kas mobilesni – jie gali nuvežti net į Škotiją.

Paskutinė vežėjų rūšis – nelegalūs vienišiai.

Daugiausia dirba naktimis, stovi prie naktinių klubų, nebrangių barų ar diskotekų. Vienintelis skirtumas – nėra skiriamųjų transporto firmos ženklų.

Tačiau jei legalus vairuotojas atvažiavęs nurodys jūsų vardą ir pavardę, kuriuos jūs pasakėte dispečeriui telefonu, ir važiavimo kryptį, nelegalas pasiteiraus, kur jus nuvežti.

O štai prieš metus kai kuriuose Anglijos miestuose atsirado taksi, skirtų tik moterims. Jų nė su kuo nesupainiosi net tamsoje.

Automobiliai – ryškiai rožinės spalvos su koketiškomis širdelėmis ant durų – aptarnauja tik damas, o prie vairo – moterys ir irgi su rožinės spalvos drabužiais.

„Pink Ladies Taxi“ kompaniją įkūrusios ir valdančios draugės Andrėja Vinders ir Tina Daton buvo apdovanotos premija už geriausią 2005 metų verslo idėją.

„Mes abi turime paaugles dukras, dėl kurių labai nerimaujame, kai vakarais jos grįžta namo vienos“, – pasakoja Andrėja korespondentui.

- Ar negresia tai, kad rožinis taksi taps jauku nusikaltėliams – juk visi žino, kad mašinoje – vien moterys?

- Vairuotojos rimtai pasiruošusios apsiginti ir esant reikalui galės apsaugoti save ir keleives. Taksi automobilyje klientės moka tik kortelėmis, taigi grynųjų pinigų mašinoje nėra, o tai irgi sumažina užpuolio riziką.

Visuose automobiliuose įrengti specialūs prietaisai: vos nuspaudus mygtuką, policijos nuovada gauna pavojaus signalą.

Palydoviniu ryšiu nustatoma automobilio vieta, taigi pagalba bus suteikta tučtuojau.

Nemalonių atsitikimų dar nepasitaikė, o štai kuriozų... Visai neseniai mums paskambino mergina ir pranešė, kad ji skambina iš vieno Londono baro tualeto.

Mergina atėjo pasimatyti su vienu jaunuoliu, kurio nė karto nebuvo mačiusi. Ar kažkas atsitiko, ar vaikinas jai nepatiko, tačiau mums teko kone suvaidinti sceną iš filmo apie Džeimsą Bondą, kad išviliotume ją iš tualeto ir nepastebimai išvežtume namo.

- Jei moteris iškvietė jūsų taksi, o ji yra ne viena, o su vyru ar šiaip palydovu, – vešite?

- Ne. Žmona tegul sėda, o vyras seks paskui juoduoju kebu. Mes – taksi tik moterims, ir išimčių niekam netaikome. Be to, kurių galų moteriai kviesti rožinį taksi, jei ji ne viena? Beje, mūsų parke yra keletas mašinų „Lucky Lily“. Juos užsako moterys, važiuojančios į dalykinį pokalbį, egzaminus, pirmąjį pasimatymą.

Neseniai mums paskambino moteris ir pasakė, kad važiuoja žaisti bingo, kad niekada nieko nėra laimėjusi, tačiau dabar nori išmėginti laimę su mūsų „Lile“. Ir ką jūs manote? Laimėjo 50 svarų sterlingų!

- Ar nesulaukėte priekaištų iš feminisčių organizacijų?

- Mes, žinoma, supratome, kad mums būtinai bus reiškiamos pretenzijos – ar feminisčių, kovojančių už moterų lygiateisiškumą, ar vyriškų organizacijų, pasisakančių prieš diskriminaciją. Visada atsiras nepatenkintų. Ir atsirado! Juodųjų kebų transporto įmonės.

Jos užpyko dėl savo vairuotojų – neva mes jais nepasitikime.

Teko aiškinti, kad mes nė kiek neabejojame tuo, kad juodųjų kebų vairuotojai pakankamai patikimi džentelmenai. Tačiau moterys turi turėti pasirinkimą. Mes tiesiog pateikėme alternatyvą.
Idejo trouble | Komentarai 3 | NUSIUSK DRAUGUI |

01/10/2006
Neblogai is tikruju
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
13/12/2006
Naujais mikroautobusais OPEL VIVARO (8 vietų) vežame keleivius į/iš Angliją, Olandiją, Belgiją, Vokietiją, Ispaniją, Prancūziją ir kt. Pristatome į vietą. Parvežame. Vykstančius draudžiame nemokamai! Telef.: Lietuvoje: +37067407026. Anglijoje: +447901903381 e-mail: wivaro@auto.lt
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
19/08/2007
Ale visai neblogai su mot.taxi..dar tikrai nesu vaziavus..bet manau isbandysiu :)
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |

Papildykite Informacija

Kitos naujienos shioje kategorijoje

Palikta mylimoji išsiuntė 10,783 SMS žinutes trouble 49740:8
Mokslininkai atrado panašią į mūsų Saulės sistemą trouble 26696:1
„flyLAL“ pradėjo bilietų pardavimus skrydžiams iš Palangos trouble 31308:8
Sausio mėn. fondai prarado 5,2 trln. JAV dol. trouble 20277:0
V.Adamkus: turime sudaryti sąlygas emigrantams grįžti trouble 23006:24
Apie lietuvius atsiliepiama itin gerai, sako Britų ambasadorius trouble 25995:10
Muitininkai sulaikė 46 kg kanapių vežusį vilnietį trouble 23843:5
Prezidentas gavo JAV pareigūnų patikinimus remti bevizį režimą su Lietuva trouble 24932:7
Išgelbėjo tik klaipėdiečius trouble 21368:3
Gražių moterų daugėja trouble 26462:16Anglija.com Logo
Anglija, Londonas, studijos ir darbas uzsienyje londone