Idek skelbima SMS zinute! Kaina tik 1.00 GBP / 3LT! Bus matomas ir www.skelbimas.co.uk! Nesiuskite ilgesniu nei 1 SMS zinuciu (150 raidziu)


14/02/2007
Read Svarbiausia Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) su vizitu viešinčio prezidento Valdo Adamkaus susitikimų su JAV senatoriumi ir Krašto saugumo departamento sekretoriumi tema buvo vizų panaikinimas į šią šalį vykstantiems Lietuvos piliečiams.

"Mūsų šalis aktyviai veikia prisidėdama prie saugumo visame pasaulyje užtikrinimo ir yra patikima partnerė. Man yra nesuprantama, kodėl tokios valstybės žmonės negali naudotis laisvo įvažiavimo į JAV galimybėmis", - sakė prezidentas V. Adamkus.

Šalies vadovas pabrėžė, kad tapusi nauja Europos Sąjungos nare, Lietuva išliko viena didžiausių transatlantinio ryšio rėmėjų Europoje.

"Šiandien norime pakviesti JAV politikus ir visuomenės veikėjus iš naujo atrasti Lietuvą, o kartu geriau pažinti kaimyninį Rytų Europos regioną. Tam itin pasitarnautų senatorių ir kongresmenų vizitai Lietuvoje, parlamentinių ryšių sutvirtinimas", - sakė valstybės vadovas.

Pokalbyje su Krašto saugumo departamento sekretoriumi Maiklu Čertofu (Michael Chertoff) prezidentas pabrėžė, kad Lietuva tinkamai pasirengs vizų į JAV vykstantiems mūsų šalies piliečiams panaikinimui.

"Reikalausiu, kad Vyriausybė užtikrintų tinkamą ir savalaikį pasirengimą JAV bevizio režimo panaikinimui", - sakė prezidentas V. Adamkus.

M. Čertofas pažymėjo negalįs garantuoti, kad tokie Lietuvos siekiai bus greitai įgyvendinti, tačiau pabrėžė suprantąs ir remiąs mūsų šalies poziciją.

"Galiu garantuoti, kad jūs visapusiškai remsiu šiuo klausimu", - sakė M. Čertofas.

Krašto saugumo departamento sekretorius taip pat paprašė Lietuvos paramos pristatant JAV poziciją ES institucijose.

Susitikime su Senato Krašto saugumo ir administracijos reikalų komiteto pirmininku senatoriumi Džozefu Libermanu (Joseph Lieberman) kalbėta apie naują Rusijos poziciją, kurią šios šalies prezidentas Vladimiras Putinas išdėstė Miunchene (Vokietija) vykusioje konferencijoje pasakytoje kalboje, primenančioje Šaltojo karo retoriką. V. Putinasi per 43-iąją Saugumo politikos konferenciją kritikavo Jungtines Valstijas dėl siekio dominuoti pasaulyje bet kokia kaina ir priemonėmis. Jungtinių Valstijų "labai pavojingas" požiūris į pasaulinius santykius kursto branduolinio ginklavimosi varžybas, sakė jis konferencijoje. Senatorius Dž. Libermanas dalyvavo šioje konferencijoje.

Prezidentas V. Adamkus su JAV Senato Krašto saugumo ir administracijos reikalų komiteto pirmininku kalbėjosi apie energetinį saugumą ir alternatyvių energetinių išteklių projektus.
Idejo trouble | Komentarai 7 | NUSIUSK DRAUGUI |

11/03/2007
seniai reikejo remti ne tik zodziais bet ir darbais...
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
28/04/2007
tai dabar visiskai lietuviu lietuvoje nebeliks:(
Idejo vakare | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
01/05/2007
lietuvos nera:((
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
13/05/2007
Pastaruoju metu ivairiose ziniasklaidos priemonese pasirode ivairiu interviu apie musu vadovu siekius isrupinti lietuviams bevizes keliones i JAV.
Niekas neisigilina i esme. JAV prezidentas Bush, viceprezidentas Ceinis ir kiti kalba apie beviziu kelioniu i JAV reforma. Taciau kiekvienas supranta taip, kaip noretu, kad butu. Dabar beviziu 27 saliu pilieciai, atskride i JAV eina atskru kanalu.

Tuo tarpu JAV tose 27 salyse mato tokiu pilieciu, kuriu ji nenori is vis isileisti.
Dabar vyksta diskusija del vizu ivedimo Jungtines Karalystes pilieciams, kadangi ten gyvenantis ir netgi gime pakistanieciai gali buti teroristai.
http://www.londonozinios.com/lt/news_6105.ctm?mail

Taciau is tikruju bus visiskai priesingai.
I JAV visi atvyks tik su oficialiais leidimais, kuriuos gaus atskride i JAV aerouostus. Kaip Australijoje.
Vietoje popieriniu anketu privales teikti elektronines. Atsakymas ateis irgi per Email. Vieniems sakys Welcome, kitiems- nejudek is trobos, vis vien neisileisime, retkarciais kai kam pasiulys uzeiti i ambasada atlikti ispazinti kai kuriais neaiskiais klausimais.
Siulome Jums susipazinti su oficialia informacija, atspausdinta Vasingtono faile rusu kalba 2006 12 04. Ta pati JAV Prezidentas pakartojo kongrese savo metiniame pranesime.
Siulome patalpinti Jusu leidinyje mineta informacija.
Zmones turi zinoti tiesa, kad paskui nebutu nusivilimu.
http://usinfo.state.gov/xarchives/display.html?p=washfile-russian&y=2006&m=December&x=20061204073145abretnuh0.6907007
Pagarbiai,
Richardas Zorge
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
05/08/2007
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
25/10/2007
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
20/11/2007
Jei ketinate keliauti automobiliu su šeima ar draugais į Vokietiją, Angliją, Olandiją ar Prancūziją ir svarstote, kaip išvengti varginančių Lenkijos kelių, LISCO siūlo Jums puikią alternatyvą - keltų liniją iš Klaipėdos į Vokietijos uostą Kylį.VEZAME SIUNTINIUS, imame PAKELEIVIUS Is , (Londono,Birminghamo,Oxfordo) i Lietuva ir atgal saugiai ir greitai vezame siuntinius. LIETUVOJE IR ANGLIJOJE galime pristatyti IKI PAT DURU.Automobilyje yra miegama vieta ir DVD.IMAME YPAC DIDELIUS KROVINIUS!(LANGUS,VITRINAS) Vazinejame kas dvi savaites. Imame pakeleivius. Tel.: 863432459+37063431892 ,07912879050Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |

Papildykite Informacija

Kitos naujienos shioje kategorijoje

Palikta mylimoji išsiuntė 10,783 SMS žinutes trouble 49741:8
Mokslininkai atrado panašią į mūsų Saulės sistemą trouble 26696:1
„flyLAL“ pradėjo bilietų pardavimus skrydžiams iš Palangos trouble 31308:8
Sausio mėn. fondai prarado 5,2 trln. JAV dol. trouble 20278:0
V.Adamkus: turime sudaryti sąlygas emigrantams grįžti trouble 23006:24
Apie lietuvius atsiliepiama itin gerai, sako Britų ambasadorius trouble 25995:10
Muitininkai sulaikė 46 kg kanapių vežusį vilnietį trouble 23844:5
Prezidentas gavo JAV pareigūnų patikinimus remti bevizį režimą su Lietuva trouble 24933:7
Išgelbėjo tik klaipėdiečius trouble 21368:3
Gražių moterų daugėja trouble 26463:16Anglija.com Logo
Anglija, Londonas, studijos ir darbas uzsienyje londone