Idek skelbima SMS zinute! Kaina tik 1.00 GBP / 3LT! Bus matomas ir www.skelbimas.co.uk! Nesiuskite ilgesniu nei 1 SMS zinuciu (150 raidziu)


25/03/2004
Read Anglų kalbos kursai Didžiojoje Britanijoje
Anglų kalbos studijos UK nuostabus būdas pagerinti įgūdžius ir susipažinti su viena seniausių Europos valstybių. UK anglų kalbos kursai pritaikyti jūsų poreikiams. Ar jums reikia biznio kalbos kursų, intensyvių kursų ar vasaros kursų, viską rasite UK.

Kodėl verta mokytis anglų kalbą?
Anglų kalba yra viena plačiausiai pasaulyje naudojamų kalbų. Anglų kalbos išmokimas ar tobulinimas pagerins jūsų karjeros perspektyvas, išplės kontaktus bei draugų ratą, padės geriau pažinti angliškai kalbančias šalis. Kur dar rasite geresnę vietą mokytis anglų kalbą nei ten, iš kur ji kilusi?

Kodėl verta mokytis anglų kalbą Didžiojoje Britanijoje?
· Patekę į britų kultūra, gausite ne tik teorinių anglų kalbos žinių, bet ir galėsite tuoj pat jas panaudoti praktikoje.
· British Council akreditacijos schema http://www.englishinbritain.co.uk/ užtikrina aukštą anglų kalbos mokymo lygį daugiau kaip 370 privačių kalbos mokyklų, valstybinių koledžų ir universitetų.
· UK turi ilgas ir gerbiamas anglų kalbos mokymo tradicijas, o iš daugiau nei bet kur kitur pasaulyje siūlomų anglų kalbos kursų jūs būtinai išsirinksite jums tinkamiausius.
· UK anglų kalbos kursų įvertinimai pripažįstami visame pasaulyje.

UK yra nuostabi vieta mokytis ir susirasti draugų.

Kokie anglų kalbos kursai siūlomi?
UK siūloma daugiau anglų kalbos kursų nei bet kur kitur pasaulyje. Jūs galite mokytis nuo pradedančiojo lygio iki kol pasieksite visišką sklandumą, galite rinktis tarp kursų, nukreiptų į akademinį ar profesinį naudojimą. Nuo intensyvių trumpų kursų iki trunkančių ilgesnį laiką, jūs tikrai išsirinksite geriausiai tenkinančius jūsų poreikius.

Į daugumą anglų kalbos mokyklų nėra jokių stojamųjų egzaminų. Jūs galite rinktis tokius anglų kalbos kursus:

Bendrinės anglų kalbos kursai:
· Įvairių lygių bendrinės anglų kalbos kursai ,skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius.

Akademinės anglų kalbos kursai:
· Kursai, skirti padėti anglų kalba studijuojantiems studentams.
· Studentai išmokomi anglų kalba rašyti rašinius, klausyti paskaitas ir konspektuoti, skaityti akademinę literatūrą, naudotis bibliotekomis ir kompiuteriais, kartais net specifinio specialybės žodyno, taip pat bendrinės ir šnekamosios anglų kalbos.

Paruošiamieji anglų kalbos kursai:
· Kursai, skirti paruošti studentus, ketinančius studijuoti UK ir privalančius turėti bent minimalų anglų kalbos žinių lygį.
· Studentai išmokomi anglų kalba rašyti rašinius, klausyti paskaitas ir konspektuoti, skaityti akademinę literatūrą, naudotis bibliotekomis ir kompiuteriais, kartais net specifinio specialybės žodyno, taip pat bendrinės ir šnekamosios anglų kalbos.

Paremiamieji anglų kalbos kursai:
· Kursai, skirti padėti tarptautiniams studentams studijų metu.
· Dažnai nemokami, skirti studentams, pasiekusiems reikiamą studijuoti UK anglų kalbos žinių lygį, trunkantys kelias valandas per savaitę.

Specifiniai anglų kalbos kursai:
· Kursai, skirti padėti tam tikras specialybes studijuojantiems studentams, pvz. teisę, turizmą, verslą ir kt.
· Studentai mokomi specialaus žodyno ir įgūdžių, reikalingų specifiniuose darbuose, pvz. ataskaitų rašymo, prezentacijų rengimo ir kitokių profesinės komunikacijos būdų.

Anglų kalbos Plius kursai:
· Anglų kalba mokoma kaip dalis akademinio kurso ar profesinio momkymo.

Sezoniniai ar atostogų kursai:
· Vasaros ar velykiniai kursai dažniausiia skirti jaunesniems nei 16 metų moksleiviams.
· Moksleiviai papildo anglų kalbos, studijuojamos gimtojoje šalyje, žinias bei turi galimybę pamatyti šalį.

Kaip dėstomi anglų kalbos kursai?
Tai priklauso nuo institucijos, tačiau UK naudojami mokymo metodai gali skirtis nuo naudojamų jūsų šalyje. Jūs būsite drąsinami naudoti dalyvaujantį ir praktinį mokymosi stilių. Kurso pradžioje jūsų kalbos įgūdžiai įverinami tam, kad jūs patektumėte į jūsų lygį atitinkančią grupę.

Ar galite buti tikri, kad pasirinktote aukštos kokybės anglų kalbos kursą?
http://www.britishcouncil.org/where/index.htm akreditacijos schema užtikrina anglų kalbos mokymo standartus.

· http://www.englishinbritain.co.uk/ (EiBA) akreditacijos schema yra vienintelė UK veikianti tarptautiniu mąstu pripažinta schema privačioms mokykloms ir vaikų kursams.

· UK yra daugiau kaip 370 akredituotų anglų kalbos centrų. Visi akredituoti centrai tikrinami British Council ir atitinka specifinius kokybės standartus.

Universitetų ir koledžų siūlomus kursus pastoviai tikrina vyriausybės švietimo inspektoriai.

Kur galite mokytis anglų kalbą?
Yra daug akredituotų institucijų tipų. Iki kol sukaks 16 galite mokytis kalbų centre arba nepriklausomoje mokykloje, siūlančioje vasaros arba velykinių atostogų kursus. Nuo 16 metų galite mokytis vienoje iš šių įstaigų:

Privačios kalbų mokyklos:
· Siūlo ilgus ir trumpus įvairių lygių anglų kalbos kursus.

Valstybiniai ir privatūs kalbų centrai:
· Siūlo trumpus anglų kalbos kursus, paprastai vasarą, dažnai jungdami mokymosi užsiėmimus su kultūriniais apsilankymais.

Nepriklausomos mokyklos ir mokomieji koledžai:
· Šiose institucijose jūs galite mokytis įvairių dalykų, tačiau visose disciplinose bus naudojama anglų kalba.

Tolesnio lavinimo įstaigos:
· Siūlo platų įvairių lygių anglų kalbos kursų pasirinkimą.
· Studentai gali mokytis kartu su anglakalbiais akademiniuose ir profesiniuose kursuose ar sujungti kalbos ir akademinį/profesinį kursą kaip dalį ‘Anglų kalbos Plius’ kurso.

Aukštesnio lavinimo įstaigos:
· Siūlo platų anglų kalbos kursų pasirinkimą pasiekusiems vidutinį (intermediate standard) ar aukštesnį anglų kalbos žinių lygį.
· Daugelis siūlo akademinius anglų kalbos kursus.

Jūs taip pat galite mokytis anglų kalbą British Council Anglų Kalbos Mokymo Centre savo gimtojoje šalyje. http://www.britishcouncil.org/where/index.htm pateikia informacija apie šiuos kursus ir artimiausius mokymo centrus.

Kaip paduoti prašymą į anglų kalbos kursus?
Žemiau pateikta informacija skirta stojantiems į EiBA akredituotose mokyklose ir koledžuose siūlomus anglų kalbos kursus. Pirminės ir antrinės studijų pakopos akademiniams kursams, dėstomiems anglų kalba, taikomos skirtingos procedūros. Daugiau informacijos ieškokite http://www.englishinbritain.co.uk/ arba http://www.britishcouncil.org/where/index.htm .

Stodami į anglų kalbos kursus:

· Pasirinkite jus dominantį kursą arba mokymosi įstaigą. Artimiausias British Council biuras gali suteikti jums informaciją apie akredituotas institucijas. Taip pat galite apsilankyti http://www.englishinbritain.co.uk/ tinklapyje.

· Susisiekite su pasirinkta įstaiga ir gaukite prašymo formą.

· Nusiųskite prašymą į pasirinktą įstaigą. Kai kuriose šalyse paduoti prašymą jums gali padėti British Council. Kitu atveju galite kreiptis patys.

· Palaukite priėmimo laiško. Jis turėtų jus pasiekti per 2 savaites ir jame turėtų būti nurodyta kokios jums reikės gyvenamosios vietos. Taip pat jūsų bus paprašyta sumokėti užstatą, kad būtų išsaugota jūsų vieta kursuose.

· Kai sumokėsite užstatą, turėtumėte gauti patvirtinimo laišką iš mokymo įstaigos.

· Jei reikia, kreipkitės dėl vizos. Patvirtinimo laišką galite pateikti kaip paramą prašant vizos. Dėl informacijos apie vizas susisiekite su artimiausia britų ambasada ar konsulatu.Idejo buena | Komentarai 46 | NUSIUSK DRAUGUI |

29/05/2004
Noreciau pradeti mokytis anglu kalbos.Gyvenu Londono pietvakariniame rajone.Gal yra koks nors koledzas siame rajone ir kiek tai kainuote.Is anksto dekoju uz suteikta informacija
Danguole
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
29/07/2004
gal kas zinot kur galeciau mokintis anglu kalbos,kad butu nebrangu.gyvenu siauriniame londone.
p.s.danguole gal jau radai kur mokytis?parasyk arba paskambink man 07957799807:) jurgita
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
31/10/2004
Gerb. Loreta, esu tarybinio mokymo atstovas (37m) labai dar noriu ismokti anglu k. Noreciau kursuose Anglijoje, manau cia efektyviau. Lietuvoje igijau tik beginner pagrindus. Kur konkreciai galeciau mokytis, turint galvoje pakankamai gera paruosima ir nedideli mokesti ar nera spec. programu ES pilieciams su nedidelemis pajamomis (mano seimos pajamos 12000 LT per metus).Arba kur rasti inform. lietuviskai.
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
07/11/2004
sveiki as gyvenu lietuvoje taciau noriu po metu mokintis anglijoje kokioje nors mokykloje as dabar astuntoke taciau kai baigsiu 8 klase noreciau skristi i anglija gal kas galetu pasiulyti kur man mokintis ir kaip ten viskas vyksta labai noreciau kad man parasytu kas nors kas taip padare i\kaip noriu as daryt ir atsiustu nuortauku bet gali ir be nuotrauku but labai dekoju is anksto
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
11/11/2004
siuo metu gyvenu londono rytuose, noreciau vakarais palankyti anglu kalbos kursus, gal kas zinote kur ir kiek kainuoja. Is anksto dekoju.
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
29/11/2004
Hey!
Gal tarp jusu yra zinanciu,kur Londone yra vyksta nemokami GERI anglu k.kursai?Mano lygis vidutinis,bet planuoju cia stot i univera,tad reiktu pasitobulint!Please,padekit!!!!!!!!
Aciu
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
03/01/2005
Labai smalsu suzinoti kur yra Becktone anglu kalbos kursai ir kieki jie gali mazdaug kainuoti???
JEI KAS GALITE !! PRASAU JUSU PADEKITE MAN !! ARBA RASYKITE I MANO E-MEILA! Dubauskaite@hotmail.com
lauksiu kieno nors pagalbos!
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/01/2005
Sveiki, esu 10-os klases moksleivis, norintis vasara patobulinti anglu kalbos zinas Anglijoje. Ka galetumete pasiuliti? kur kreiptis? KIEK KAINUOJA? Ar paciam reikai susirasti gyvenama vieta? Prasau parasykit, kas jau ka nors panasaus igyvendino ar siaip zino. Darius.Bern@gmail.com
Dekui...
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
31/01/2005
gal kas zinote,gyvenu vakarinioje Londono dalyje Chiswick ar yra kur netoliese nemokami anglu kursai?
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
17/02/2005
gl kas zino kur yra nemokami anglu kalbos kursai Southporte
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
04/03/2005
Esu mosleive, bet jau turiu 18m. Mokausi gerai, esu atsakinga, rimta, nebijau fizinio darbo. Kaip galeciau susirasti vasarai darba Anglijoje? Tikslas - pasitobulinti anglu kalbos zinias, pabendrauti.
Kaip isvengti sukciu ir prekiaujanciu zmonemis nusikalteliu?
Komentarai 2 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/04/2005
Labadiena, girdejau, kad Londone galima lankyti nemokamus anglu kalbos kursus, kur del ju butu galima kreiptis?
Aciu labai
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
10/05/2005
Labadiena, girdejau, kad Londone galima lankyti nemokamus anglu kalbos kursus, kur del ju butu galima kreiptis?
Aciu labai
Idejo t | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
17/05/2005
laba diena,noreciau suzino apie galimybes vasara vaziuoti i anglu kalbos stovykla:)
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
08/06/2005
sizleri çok seviyorum
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
01/07/2005
Becktone , secondary school, vyksta nemokami anglu kalbos kursai.Norint uzsiregistruoti, reikia eiti i Beckton Globe antra auksta, ten prie langelio uzsirasyti i laukimo lapa.Kai bus surinkta grupe, gausit laiska kada ir kur ateiti perklausai. Perklausa reikalinga anglu kalbos zinioms ivertinti.Tada vietoj pasakys kada prasides kursai, kokia bus mokytojos pavarde.Siu metu kursai baigiasi liepos 14, bet verta dabar uzsirasyti rudens kursams.
Idejo gele | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
01/07/2005
Norit lankyti nemokamus anglu kalbos kursus? Eikit i artimiausia Council biura, arba artimiausia biblioteka ir paklauskite,jie turetu suteikti informacija, kur kreiptis.Norint mokytis nuo rudens, reikia uzsiregistruoti jau dabar, nes siu metu kursai baigiasi lielos viduri.
Idejo gele | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
25/07/2005
Laba diena!Gal kas zino,ar yra anglu kalbos kursai Canning Tawne,ar kur nors salia?Buciau labai dekinga!
Idejo Loretuke | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
27/07/2005
Kur galeciau nemokamai mokytis anglu kalbos, gyvenu Rotherhame, galiu net vazineti ir i Sifelda, nes tai netoli nuo manes.Is anksto dekoju. Su pagarba danguole
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
08/08/2005
gyvenu centriniam londone, noreciau daugiau suzinoti, kur galeciau eit ir uzsiregistruot anglu kursams
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
10/08/2005
Gyvenu Southamtone,gal kas zino,ar yra siame mieste nemokami anglu kalbos kursai.Is anksto dekoju
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
01/10/2005
labas.Gal kas zinote kur galeciau lankyti aukstos kokybes kursusjei as gyvenu Siaures Airijoje,dunganone.aciu is anksto
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
20/10/2005
Jei atsirastu zmogelis kuris noretu su manim pabendraut anglishkai internetu- butu labai malonu.Pabandykit kas netingit.
valentinaromas@yhoo,co.uk
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
20/10/2005
Vakarais tik nuo 20.00
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
22/11/2005
sveiki norejau paklausti gal kas zinot kur galima pasimokinti na vakarinej mokykloj arba diena anglu kalbos as isvis jos nemoku.Geriau butu nemokamas ir netoli Croidono.Dekui rasykit man i viktute22@yahoo.com dekui jum labai.
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
29/12/2005
Labai domiuosi moklo metais Anglijoje. Dabar esu astuntoke, mokslai sekasi puikiai. Anglu kalbos pagrindus irgi turiu. Gal kas gali padet? Noreciau suzinot kiek kainuotu mokslo metai ANGLIJOJE? Ar reiktu laikyti kokius nors testus ar ka nors panasaus?
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/01/2006
sveiki,
labai domiuosi Anglijoje vasara vykstanciomis jaunimo stovyklomis. gal kas galetu parekomenduoti kokia?
labai dekoju is anksto
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/01/2006
sveiki,
as labai domiuosi vasara Anglijoje vykstanciomis jaunimo stovyklomis. gal kas galetu koia parekomendoti? aisku su apytiksli kaina ir issamesniu aprasymu?
jeigu taip, butu labai malonu jeigu parasytumete man:
wook_y_spooky@yahoo.com

is anksto dekoju
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
06/03/2006


Naujais ir patogiais mikrautobusais OPEL WIVARO (8 vietų) vežame keleivius į Angliją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją ir kitas Europos šalis. Pristatome į vietą. Vykstantiems-sveikatos draudimas nemokamai. Parvežame. Lanksti kainų sistema. Vežame siuntinius. Telef. Lietuvoje: +37061313022 +37067407026 Anglijoje: +447901903381 E-mail: wivaro@auto.lt
Idejo escada | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/03/2006
Laba diena .
Noreciau suzinoti , gal kas nors zino , ar yra kazkokia stovykla Anglijoje vasara , kur galeciau geriau ismokti anglu kalba ir pailseti ?
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
23/04/2006
Sweiki.
As mokausi 10 klaseja,per vasara noreciau patobulinti anglu kalbos zinias arba padirbe.Esu atsakinga ir darbsti.
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
23/04/2006
Laba diena.
Esu atsakinga,rimta neblogai kalbanti angliskai mergina, mokausi 10 klaseje.Ieskau darbo vasarai arba galimybes mokslus pratesti anglijoje.
Jei kas zino saugu svajoniu igyvendinimo plana praneskit.
E-mail:iewa03@one.lt
Mob:+37064275739
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
07/05/2006
na xebra, zinom wisi, kad nelabai gerai cia musu lietuvelej, na,bet gal pasistengiam, kad pas mus wisi varytu, o ne mes issilaxtytume?:)
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
16/05/2006
swejki gal kas gali parekomentuoti stowykla ar mainų programą kurios metu vasara galėčiau patobulinti anglų kalbos žinias?iš anksto ačių jej atsakysite:)
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
17/07/2006
Sveiki gal kas zino kur vyksta nemokami anglu kalbos kursai londone stratforde? jei kas turit kokios info parasykit jautuke@centras.lt
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
30/07/2006
Sveiki,
Ar yra kur nors in peterborough kur galetu rasti anglu kursu ir kiek kainuoja mazdaug?
aciu
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/02/2007
Sveiki, kokioje internetinėje svetainėje galima mokytis -norvegų kalbą jaunuoliui ir kur nemokamai tobulinti angų kalbą pensininkui
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
18/02/2007
Sveiki, kokioje internetinėje svetainėje galima mokytis -norvegų kalbą jaunuoliui ir kur nemokamai tobulinti angų kalbą pensininkui
Aciu
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
11/03/2007
Sveiki,
Noreciau pasimokyti anglu kalbos vasara, bendravimas.
normalia kaina
dtomas@blog.lt
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
21/03/2007
gal kas zino kokia vasaros mokykla ar programa pagal kuria butu galima patobulinti anglu kalbos zinias Anglijoje.kokia galetu buti to kaina? jei kas turi informacijos buciau dekinga jei parasytu man suwiva@yahoo.com is anksto aciu :)
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
02/04/2008
labuka.gal kas gali man patart:noriu eiti mokytis anglu kalbos kad galeciau veliau paduot pareiska stojimui i universiteta?aciu
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
05/04/2008
Sveiki,esu desimtoke noreciau per vasara patobulinti anglu kalba.Kaip tai galeciau padaryti?
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
21/06/2008
Sveiki,gal kas zinot kur rengiami anglu kalbos kursai Norfolk apskrityje?jei kas zinot labai prasau parasykit spraitasss@mail.ru Is anksto dekoju
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
27/06/2009
English " - vieningas anglų kalbos kursas, kurį sudaro 12 kompaktinių diskų - 1200 mokymosi valandų. Kursas suskirstytas į penkis lygius:"Let's Start" (1 kompaktinis diskas), pateikiama anglų kalbos abėcėlė, skaičiai, elementarus žodynas ir pokalbiai . Basic (I, II, III) – pradedantieji mokosi gramatikos pagrindų ir skaito nesudėtingus tekstus, susipažįsta su įvairiais rašymo stiliais. Intermediate (I, II, III) – toliau mokomasi gramatikos ir klausomasi dialogų (klausymas ir supratimas). Besimokantieji skaito ilgesnius ir sudėtingesnius tekstus. Taip pateikiami nauji žodžiai bei sudėtingesni rašymo stiliai . Ir "Advanced" (I, II, III, Review) pabaigę Advanced lygį, besimokantieji puikiai išmano anglų kalbos gramatiką, sklandžiai kalba angliškai. Review – apžvelgiama visų ankstesnių lygių medžiaga. 12 - tas kompaktinis diskas yra vienintelis specializuotas diskas, skirtas mokytis verslo kalbą .Jei jums reikia pagerinti dokumentų rašymo įgūdžius, skaityti profesionalius žurnalus ar pasipraktikuoti ruošti pristatymus anglų kalba, tai English Business padės Jums patenkinti Jūsų poreikius. Mūsų mokymo metodas, jūs tiesiog panardins i angliškai kalbantį pasaulį, kuriame Jūs įgysite ne tik kompetencijos, bet ir išmoksite prasmingai naudoti anglų kalbą. Tarptautiniu būdu parinkti įvairiausi tekstai bei audio ir video medžiaga bus panaudoti taip, kad jūsų mokymasis būtų naudingas bei malonus Patraukliausia"English " programoje yra tai, kad mokantis nebereikia žodynų, knygų ar pratybų sąsiuvinių - viskas yra viename kompaktiniame diske. Atsidaręs pagrindinį programos langą, besimokantysis gali rinktis, ko norėtų mokytis: klausytis, skaityti, kalbėti, rašyti, gramatikos ar naujų žodžių. Jei toks demokratiškas mokymosi metodas nėra priimtinas, galima sekti nurodytais maršrutais ir pamoka po pamokos išmokti visą diske pateikiamą medžiagą. Pasirinkęs mokymosi sritį, besimokantysis gali rinktis, kokį straipsnį ar istoriją skaityti, ką klausytis, rašyti, kokio dialogo mokytis, kokią gramatinę temą nagrinėti. Pamokos metu galima naudotis aktyviu kompiuteriniu žodynu, kuris išverčia visus nežinomus žodžius, galima išsiversti ir nesuprantamus sakinius. Gramatikos paaiškinimai taip pat pateikiami lietuvių kalba . Išmokus pamoką, žinios įtvirtinamos atliekant pratimus, žaidžiant "gramatinį žaidimą" ar sprendžiant kryžiažodį. Po to - atliekamas testas, kurio rez.lt tai parodo, kaip gerai pamoka buvo išmokta. Savo pažangą matysite "studijų knygelėje", Visi testų rez.lt tai kaupiami "studijų knygelėje", todėl bet kada galima pasižiūrėti, ką mokytis sekasi sunkiau, ir kam reikia skirti daugiau laiko bei dėmesio Yra speciali tarties vertinimo programa, kuri procentais įvertina besimokančiojo žodžių tarimą. Galima įsirašyti savo sakinių bei frazių tarimą ir išklausyti jį bei palyginti su angliškai kalbančių tarimu. Vienu disku gali mokytis neribotas kiekis žmonių - Kiekvienas besimokantysis įeina į programą savo vardu ir mato tik savo rez.lt tus mokomieji žaidimai - tai papildomos funkcijos. Daug užduočių yra pateiktos žaidimų forma ("kryžiukai-nuliukai", kryžiažodžiai ir pan.), galima žaisti nuotykių žaidimą. Visi žaidimai padeda įtvirtinti įgytas anglų kalbos žinias. Programoje pateikiama daugybė pratimų, testų, užduočių, padedančių įtvirtinti įgytas žinias ir tikrinančių supratimą. Jeigu jus visai nemokate anglų kalbos , ar jau mokate , bet jauciate , kad primiršote ši programa kaip tik Jums . Idiegimas ant Windows 2000/XP:
Jiegu instaliuojate ant Windows Xp - tuomet jums reikia pradzioje is 13cd nusikopijuoti kataloga "Idiegiame ant Win XP" ir pasleisti failiuka "idiegti", tuomet atsidaro tokia lentele kurioje paprasoma ideti 1cd, po to intaliavus pirmaji operacija kartojama ir su likusiais. Galu gale jums taip pat teks ideigti C-dilla 3 (tai atliakama kaip aprasyta 2-ame punkte.)
jiegu iskils kokiu neaiskumu, rasykite - padesiu

Sekmingo mokymosi
English 13 cd kaina , tik 60.lt + pasto islaidos Kontaktai: ismokime@gmail.com
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |
10/12/2009
svetainėje www.anglukalboskursaionline.lt galima lietuviškai paskaityti apie anglu kalbos kursus ir pamokas internete
Idejo anglu kalbos | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
11/12/2009
o čia yra daugiau informacijos apie mp3 audio anglu kalbos pamokas www.learnamericanenglishspeaking.com
Idejo anglu kalbos | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |

Papildykite Informacija

Kitos naujienos shioje kategorijoje

Visos išeiginės (Bank Holidays) UK iki 2007 metų trouble 47375:7
Kelionės autobusu trouble 37850:5
Del apgavysciu ir ponios Rasos is Norvic miesto thomek1981 35964:93
Dirbantys studentai - kaip mokėti mokesčius erika 30700:8
Naudingos nuorodos Yoshimitsu 34751:12
Užduokite klausimus Britų Tarybai lietuvoje (britishcouncil.lt) Loreta Pilkiene 24951:97
Prizas už apklausos užpildymą Dr Ruta Aidis 39902:54
Kelionių žinynas studentams Yoshimitsu 37064:4
Kelionės traukiniu Yoshimitsu 37270:3
Kelionės laivu ir keltu Yoshimitsu 52664:30Anglija.com Logo
Anglija, Londonas, studijos ir darbas uzsienyje londone