Idek skelbima SMS zinute! Kaina tik 1.00 GBP / 3LT! Bus matomas ir www.skelbimas.co.uk! Nesiuskite ilgesniu nei 1 SMS zinuciu (150 raidziu)


25/03/2004
Read TEFL kursai Didžiojoje Britanijoje

UK yra ideali vieta gauti TEFL sertifikatą ir įgyti anglų kaip užsienio kalbos mokymo patirties. Uk kalbų mokyklos pirmauja TEFL mokyme siūlydamos modernius mokymo metodus ir visame pasaulyje pripažintą TEFL kvalifikaciją. Ir maža to, jūs turėsite galimybę susipažinti su britų visuomene ir kultūra.

Anglų kalba visapasaulinė ir anglų kalbos mokymo poreikis kai kuriose pasaulio vietose labai didelis. TEFL sertifikatas galetų būti jūsų pasas darbui ir keliavimui užsienyje.

Kokios yra TEFL kvalifikacijos?

TEFL (Teaching English as a Foreign Language – Anglų kaip Užsienio Kalbos Mokymas) ir TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages – Anglų Mokymas Kalbantiems Kita Kalba) sertifikatai yra pagrindinės kvalifikacijos, kurias galima įgyti UK ir kurios leidžia mokyti anglų kalbą privačiose kalbų mokyklose tiek UK, tiek užsienyje.

TEFL Diplomas yra aukštesnė kvalifikacija, reikalaujanti 2 metu anglų kalbos mokymo patirties. British Council anglų kalbos mokytojai paprastai privalo turėti TEFL Diplomą.

TEFL Sertifikatai:

· Pvz. Kembridžo/RSA Sertifikatas Suaugusiųjų Anglų Kalbos Mokymui (English Language Teaching to Adults – CELTA) dėstomi privačiose kalbų mokyklose UK ir kitur.
· Kursas apima 114 mokymo valandų, įskaitant 6 mokymo praktikos valandas, ir trunka nuo 4 savaičių (intensyvus) iki 4-12 mėnesių.
· Kursai kainuoja nuo £500 iki £1000 ir suteikia teisę dėstyti privačiose kalbų mokyklose UK ir užsienyje.

TESOL Sertifikatai:

· Londono Trinity Koledžo TESOL sertifikatas dėstomas daugiau nei 100 valstybinių ir privačių kalbų bei mokymo centrų Didžiojoje Britanijoje.
· Kursas apima 130 mokymo valandų ir trunka nuo 4-6 savaičių (intensyvus) iki 4-12 mėnesių.
· Kursai kainuoja nuo £400 to £1000.

TEFL Diplomai:

· Pvz. Kembridžo/RSA Diplomas (DELTA) Londono Trinity Koledžo Licenciato Diplomas siūlomas įvairiuose kalbų centruose UK ir kitur.
· Norintys gauti TEFL Diplomą paprastai turi įgyti TEFL arba TESOL Sertifikatus ir 2 metus anglų kalbos mokymo patirties.
· Kursai apima du rašto darbus, interviu ir mokymo praktiką ir trunka nuo 8 iki 12 savaičių (intensyvūs) arba visus akademinius metus.
· Kursų kainos įvairios.

Šios kvalifikacijos skiriasi nuo TESL (Teaching English as a Second Language – Anglų kaip Antros Kalbos Mokymas) kvalifikacijų, kurios yra nukreiptos į imigrantų, atvykusių į angliškai kalbančias šalis, mokymą.

Kur galima rasti informaciją apie kalbų mokyklas, siūlančias TEFL ir TESOL sertifikatus?

Daugiau informacijos apie kalbų centrus, siūlančius CELTA ir TESOL sertifikatus sužinosite http://www.batqi.org (BATQI) arba www.tefl.net .

BATQI Secretariat
University of Bristol Graduate School of Education
35 Berkeley Square
Bristol BS8 1JA
Telephone: +44 (0)117 928 7093
www.batqi.org

Kaip gerai turite mokėti anglų kalbą, kad patektumėte į TEFL/TESOL kursus?

Jeigu norite tapti TEFL mokytoju UK, turite puikiai kalbėti ir rašyti angliškai, nepriklausomai nuo to, ar anglų jums yra pirma, antra ar užsienio kalba.

Jei mokytojo kvalifikaciją gavote kitoje šalyje ir jūsų anglų kalbos žinių lygis nėra toks geras, galite lankyti atnaujinimo kursus mokytojams. Jie padės jums pagerinti anglų kalbos įgūdžius.

Ar reikia turėti laipsnį, kad patektumėte į TEFL/TESOL kursus?

Idealiu atveju prieš gaudami TEFL/TESOL kvalifikaciją turėtumėte įgyti laipsnį. Tačiau kai kurie mokymo centrai priima ir kitokį išsilavinimą turinčius studentus. Bet jei neturite laipsnio, prieš pradėdami TEFL/TESOL kursus turėtumėte gerai apsvarstyti vėlesnes įsidarbinimo galimybes, kadangi dauguma darbdavių anglų kalbos mokymui priima tik baigusius bakalaurą.

Mokytojo statusas Didžiojoje Britanijoje (QTS)

Jei mokytojo kvalifikaciją gavote ne UK, norint dirbti mokytoju Anglijoje ar Velse jums reikės gauti QTS (Qualified Teacher Status).

Kur gauti QTS

http://www.useyourheadteach.gov.uk/ programa svetur įgijusiems išsilavinimą mokytojams leidžia QTS gauti dirbant mokykloje. Šie mokytojai taip pat gali laikyti QTS egzaminą be jokio papildomo mokymosi. QTS egzaminai vyksta specialiuose centruose vioje Anglijoje.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės į mokytojų mokymo centro pagalbos liniją +44 (0) 118 902 1916 tarp 9 ir 17 valandos.

Jei norite lankyti kursus, kad gautumėte QTS, skambinkite į mokymo informacijos liniją +44 (0) 845 6000 991.

Kas įtraukta į QTS

QTS testai vertina raštingumą, žinių lygį, informacinių ir komunikacinių technologijų įgūdžius. QTS egzaminas nemokamas, tačiau už praruošimą, reikalinga jam išlaikyti, turėsite mokėti.


Idejo buena | Komentarai 4 | NUSIUSK DRAUGUI |

10/04/2005
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
31/05/2005
As pries du metus issilaikiau CELTA, po to teko dirbti anglu k mokykloje. Jei kas nors domisi sia kvalifikacija, klauskite ir galesiu daugiau apie tai parasyti.
Mano email: secretstorm23@hotmail.com
Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
22/05/2006
as pries gerus metus islaikiau certificate in english esol examinations of cambridge, kaip butu uzskaitomas sis diplomas?
Idejo unknown | Komentarai 0 | NUSIUSK DRAUGUI |
02/07/2007
Labai dziugu, kad yra siokia tokia informacija mokytojams gauti QTS. As turiu QTS ir dirbu pradiniu klasiu mokytoja britu mokykloje. Mielai pasidalinciau patirtimi kaip gauti QTS. Tik idomu, kad viskas cia skamba taip sudetingai. Pvz, jei jau moki anglu kalba- tai gauni automatiskai. As turiu bakalaura, tai man jokiu papildomu egzaminu laikyti nereikejo. Nesvaistykit pinigu, lietuviai!
Komentarai 1 | NUSIUSK DRAUGUI |

Papildykite Informacija

Kitos naujienos shioje kategorijoje

Visos išeiginės (Bank Holidays) UK iki 2007 metų trouble 47375:7
Kelionės autobusu trouble 37850:5
Del apgavysciu ir ponios Rasos is Norvic miesto thomek1981 35964:93
Dirbantys studentai - kaip mokėti mokesčius erika 30700:8
Naudingos nuorodos Yoshimitsu 34750:12
Užduokite klausimus Britų Tarybai lietuvoje (britishcouncil.lt) Loreta Pilkiene 24951:97
Prizas už apklausos užpildymą Dr Ruta Aidis 39902:54
Kelionių žinynas studentams Yoshimitsu 37064:4
Kelionės traukiniu Yoshimitsu 37270:3
Kelionės laivu ir keltu Yoshimitsu 52663:30Anglija.com Logo
Anglija, Londonas, studijos ir darbas uzsienyje londone